Ověření věku

Vstupujete na stránky určené pouze osobám starším 18 let.
Prohlašuji, že jsem starší 18 let.

Ano
Ne

Bad Flash neboli Zlej Blesk vznikl jako idea, která v sobě zahrnuje tři různé věci, založené na lásce k nejkomplexnějšímu, nejčistšímu a nejklasičtějšímu nápoji – pivu.

Bad Flash je také velkoobchod s pivem

Bad Flash je pivovar, který se snaží o to, aby pojem „dobré české pivo“ znamenal širokou škálu pivních chutí – od nejjemnějších witů a blanche přes ipy, ležáky a bittery až po hardcore chutě barley wines, imperial stoutů nebo nakuřovaných doppelbocků.

Dva bary s tím nejlepším, co současná pivní scéna nabízí.

Bad Flash je také koncept pivních barů s fantastickými interiéry, zprostředkujících setkávání s tím nejlepším, co současná pivní scéna nabízí, prostě hezké místo, kde je zážitek z nepřeberné škály pivních chutí a vůní umocněn ideálním prostředím a příjemnou obsluhou, která dokáže na první dobrou odhadnout vaše chutě a poradit to nejlepší nejen z vlastní produkce – Bad Flash je totiž také velkoobchod s pivem, nabízející to nejlepší z celosvětové škály stovek pivních stylů a známých značek v Evropě i za oceánem.

Zlý časy vyhlásili čeští novináři za nejlepší multipivní hospodou v Praze.

Bad Flash vznikl v roce 2013. U jeho zrodu stáli dva kamarádi: Zlej Hanz má hospodu Zlý Časy, která se z podzemní zakouřené putyky s jednou řadou kohoutů stala hospodou s třemi patry, osmačtyřiceti pípami a stovkami pivních láhví, kterou čeští novináři vyhlásili nejlepší multipivní hospodou v Praze, a o které se píše mimo jiné také v New York Times nebo o ní točí reportáže BBC. Libor Kult pak provozuje hospodu Kulovej Blesk, ta si kromě širokého výběru piv zakládala také na domáckém prostředí a vynikající kuchyni. Tihle dva nadšenci, kteří měli to štěstí, že se pro ně největší koníček stal jejich prací, spolu často jezdili na různé pivní výlety a vozili ze zahraničí i z různých míst České republiky nová a nová piva.

V Česku (a vlastně nikde na světě) už nějakou dobu neplatilo, že když chcete vařit pivo, musíte mít vlastní tanky a varnu – byla varianta stát se „létajícím pivovarem“ a moci si uvařit piva svoje. Spojení názvů obou hospod pak dalo dohromady rytmicky úderný výraz Bad Flash, a nový pojem pivní scény byl na světě.

Ať už se jedná o bary, pivovar nebo velkoobchod, Bad Flash vždy dokáže organicky propojit lásku k pivu s dlouholetými zkušenostmi a nespoutanou troufalostí překračovat hranice možného. Pokud tedy máte rádi IPA, wity, stouty, ALE, lambiky, ležáky, vyzkoušejte Bad Flash – ale pozor, riskujete, že se vám usadí v hlavě a nebudete se jej moc zbavit. Bad Flash není ale jen kvalitní pivo – je to také styl, ve kterém neexistují kompromisy.

image6
image5
image4
image3
image2 (1)
image1 (2)
1 (5)
1 (3)
1 (1)