Ověření věku

Vstupujete na stránky určené pouze osobám starším 18 let.
Prohlašuji, že jsem starší 18 let.

Ano
Ne

Kooperace

http://www.badflash.cz/wp-content/uploads/2019/05/Grumpy-Lagavulin-eshop.jpg
WOOD AGED IMPERIAL
BALTIC PORTER 20° - LAGAVULIN

Přinášíme Vám limitovanou edici exklusivního Imperial baltic porteru, který vznikl v kooperaci s holandským pivovarem De Molen za účasti majitele a sládka Menna Oliviera. Po uzrání, jsme do tohoto piva přidali dubové Chipsy napuštěné jedinečnou jednosladovou whisky LAGAVULIN a nechali společně zrát po dobu 5 měsíců. Tato whisky pocházející z ostrova Islay našemu pivu dodala tóny ovocného sherry, vanilky a masivní rašeliny. Intenzivní charakter whisky doprovází špetka koření a sušené datle. Přejeme Vám nezapomenutelný chuťový zážitek.

http://www.badflash.cz/wp-content/uploads/2019/05/Grumpy-eshop.jpg
GRUMPY & SMILEY
IMPERIAL BALTIC PORTER

Určitě se vám to už někdy stalo. Potkáte někoho, kdo na vás působí jako nabručený protiva a vy vůbec nemáte chuť se s ním bavit. A pak leckdy náhodou zjistíte, že je to naopak člověk milý a usměvavý. Holt je někdy dobré odhodit předsudky a vyzkoušet věci nepoznané.
A stejné je to i s pivem. Napadlo by vás si dát Imperial baltic porter s lékořicí? Že ani náhodou? Tak odhoťte
předsudky a vyzkoušejte ho. Věřím, že se vám po prvním doušku objeví úsměv na tváři. Na zdraví.
PS: Grumpy/Smiley je pivo uvařené ve spolupráci s pivovarem De Molen, osobně pak se sládkem a majitelem Mennem Olivierem, který vaří jedny z nejlepších stoutu a porteru v Evropě.

http://www.badflash.cz/wp-content/uploads/2019/05/Grumpy-absinth-eshop.jpg
WOOD AGED IMPERIAL
BALTIC PORTER 20° - ABSINTH

Přinášíme Vám limitovanou edici exklusivního Imperial baltic porteru, který vznikl v kooperaci s holandským pivovarem De Molen za účasti majitele a sládka Menna Oliviera. Po uzrání, jsme do tohoto piva přidali dubové Chipsy napuštěné 55% BAIRNSFATHER ABSINTHEM a nechali společně zrát po dobu 5 měsíců. Tento nejkvalitnější ručně vyráběný absinth z likérky Domašov obohatil naše pivo zejména anýzem, pelyňkem a speciálními 3 stonky ručně sklizených bylin, sbíraných v době kdy je jejich chuť na vrcholu. Chuťový zážitek Vám doplní mimo jiné vůně meduňky a badyánu. Jak bývá absinth múzou umělců a filozofů, tak i tento pivní „grál“ je příslibem extatických zážitků…

http://www.badflash.cz/wp-content/uploads/2022/03/badflash_zhurak_750ml-small.jpg
Flash Me! 14°

NEIPA